Nepieciešama palīdzība, lai atšifrētu ārsta rokrakstu
Thread poster: Ines Burrell
Ines Burrell
Ines Burrell  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 13:08
Member (2004)
English to Latvian
+ ...
Mar 27, 2015

Es būtu ļoti pateicīga, ja kāds, kas spēj salasīt ārsta rokrakstu, palīdzētu man atšifrēt dažus vārdus. Es zinu, ka ir brīnumdari, kuriem ir pārdabiskas spējas šajā jomā. Man diemžēl to nav.

Ieraksti veikti 90. gados, pacients ir bērns, kuram pēc dzimšanas noteikta diagnoze perinatālā posthipoksiska encefalopātija. Tālāk seko citas problēmas, kuras es pilnībā salasīt nevaru (patiesībā, varu salasīt tikai ļoti daļēji).

1.
... See more
Es būtu ļoti pateicīga, ja kāds, kas spēj salasīt ārsta rokrakstu, palīdzētu man atšifrēt dažus vārdus. Es zinu, ka ir brīnumdari, kuriem ir pārdabiskas spējas šajā jomā. Man diemžēl to nav.

Ieraksti veikti 90. gados, pacients ir bērns, kuram pēc dzimšanas noteikta diagnoze perinatālā posthipoksiska encefalopātija. Tālāk seko citas problēmas, kuras es pilnībā salasīt nevaru (patiesībā, varu salasīt tikai ļoti daļēji).

1.


Sūdzas par [nesalasāms] klepu
apt. 2 nedēļas
Temperatūras nav

Tekstu pa labi un tālāk, ieskaitot Dg salasīt nevaru.

2.


[Nesalasāms]
Temperatūra 38.0
Sāp galva.
Vemšana.

Tekstu zemāk un pa labi salasīt nevaru. Diagnoze, cik saprotu ir akūta respiratora vīrusa saslimšana.

3.



Nevaru salasīt neko.

4.



Temperatūra 37.3.
Sūdzības par [nesalasāms]
Tālāk salasīt nevaru, izņemot "abd N", kas varētu būt "vēders normāls", bet neesmu pārliecināta.

Ja kāds varētu piesviest klāt vēl kādu vārdu, es būtu bezgalīgi pateicīga.

Atvainojos par lielajiem tukšumiem, šis man ir pirmais mēģinājums pievienot bildes.

Inese
Collapse


 
Andris Dinaburgskis
Andris Dinaburgskis  Identity Verified
Latvia
Local time: 15:08
English to Latvian
+ ...
varbūt noder Mar 27, 2015

Man arī nepiemīt pārdabiskas spējas šajā jomā, bet pāris vārdus nojaušu.

1. Sūdzas par ieilg. (ieilgušu) klepu
4. Sūdz. par klepu, iesnām.

Lai veicas!


 
Ines Burrell
Ines Burrell  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 13:08
Member (2004)
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Paldies, Andri! Mar 27, 2015

Tiešām, ieilgušu klepu. Es ilgi domāju par to vārdu, bet man lasījās "neilgu", kas bija absurds, jo divas nedēļas nav neilgs. Man vēl vienā vietā ir tāds pats vārds. Un ir tās iesnas, piekrītu. Liels paldies! Būs man par trijiem [illegible] mazāk!

Ja kāds man varētu vēl pateikt, kas ir "žāva" vai "zāra", kas ir pirmajos trijos piemēros... Man tas jau neliek mieru no sportiska viedokļa.


 
vita z
vita z  Identity Verified
Latvia
Local time: 15:08
English to Latvian
Žāva Mar 27, 2015

Atvere, kas savieno mutes dobumu ar rīkli (http://www.tezaurs.lv/sv/?w=žāva).


Šķiet, ka pirmajā piemērā rakstīts "Žāva sārta".


 
Ines Burrell
Ines Burrell  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 13:08
Member (2004)
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Liels paldies, Vita! Mar 27, 2015

To nu gan es nekad nebūtu izfunktierējusi pati.

 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Nepieciešama palīdzība, lai atšifrētu ārsta rokrakstu






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »