Pages in topic:   < [1 2 3 4] >
Вывод Skrill в Украину без дополнительных комиссий
Thread poster: Vyacheslav Fedortsov
Iryna Shtohrina
Iryna Shtohrina
Ukraine
Local time: 07:16
Member (2009)
English to Russian
+ ...
Спробуйте ще раз Jan 29, 2016

Vitali Chasnovski wrote:

Roman Paslavskyy wrote:
Не варто виводити гроші на рахунок у ПБ. Про це вже не раз писали (я теж обпікся).
А як прив'язати до Скріла картку ПБ? Я робив декілька спроб з двома різними картками Visa, й мені це не вдалося. Коли під час реєстрації ставиш чек "для ігрових цілей" (обов'язкова умова Скріл), то ПБ не дозволяє реєстрацію.


Я теж декілька років не могла прив'язати карту ПБ, користувалась рахунком. А вчора дуже просто прив'язала "не для ігрових цілей". Можливо вони щось змінили. Спробуйте.


 
Vyacheslav Fedortsov
Vyacheslav Fedortsov
Germany
Local time: 06:16
German to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
Виза в Привате Jan 29, 2016

Позавчера общался с дамой из службі поддержки по поводу СВИФ-комиссий. Короче, они не в курсе, какую комиссию может снять банк-корреспондент. типа, для них это такая же тайна за семью печатями (чешут, конечно)... попутно поговорили про Скрилл. мадам утверждает, что если выводи�... See more
Позавчера общался с дамой из службі поддержки по поводу СВИФ-комиссий. Короче, они не в курсе, какую комиссию может снять банк-корреспондент. типа, для них это такая же тайна за семью печатями (чешут, конечно)... попутно поговорили про Скрилл. мадам утверждает, что если выводит на карту Виза, комиссии не будет. более того, скоро они подключат и Мастеркард... пообещала выслать инструкцию по подключению карты Виза не для игровых целей... как получу, выложу здесь))) очень хочется, чтобы было правдой.. так привык к функционалу приват24, что чуть не лопнул от злости, когда зашел в Стар24 от Укрсиббанка...Collapse


 
Vitali Chasnovski
Vitali Chasnovski  Identity Verified
Ukraine
Local time: 07:16
German to Russian
+ ...
прив'язати карту ПБ Jan 29, 2016

Irina Shtogrina wrote:
Я теж декілька років не могла прив'язати карту ПБ, користувалась рахунком. А вчора дуже просто прив'язала "не для ігрових цілей". Можливо вони щось змінили. Спробуйте.

Наскільки я можу пригадати, то декілька років тому я теж прив'язував картку з приміткою "не для ігрових цілей", але вивести гроші на цю картку неможливо. Ви самі вже пробували виведення на Вашу знов прив'язану картку ПБ?
Річ у тому, що я вже не можу змінити статус своєї зареєстрованої у Скріл (для ігрових цілей) картки, але після заявки на виведення грошей на цю картку Скріл вимагає ще одну верифікацію (шляхом знімання 2 євро). Ось тут і відбувається блокування з боку ПБ.


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 07:16
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Ваша вiдданiсть Приватбанку Jan 30, 2016

просто вражає!
Vitali Chasnovski wrote:
Наскільки я можу пригадати, то декілька років тому я теж прив'язував картку з приміткою "не для ігрових цілей", але вивести гроші на цю картку неможливо. Ви самі вже пробували виведення на Вашу знов прив'язану картку ПБ?
Річ у тому, що я вже не можу змінити статус своєї зареєстрованої у Скріл (для ігрових цілей) картки, але після заявки на виведення грошей на цю картку Скріл вимагає ще одну верифікацію (шляхом знімання 2 євро). Ось тут і відбувається блокування з боку ПБ.

Кiлька разiв спробували - невдало, у людей запитали та форум почитали - нiхто не радить. I все ж таки будемо продовжувати й надалi:
"Лупайте сю скалу! Нехай нi жар, нi холод
Не спинить вас! Зносiть i труд, i спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."

Бєня просто зобов'язаний вам премiю виписати за таку героїчну вiдданiсть


 
Iryna Shtohrina
Iryna Shtohrina
Ukraine
Local time: 07:16
Member (2009)
English to Russian
+ ...
спробувала Jan 30, 2016

Vitali Chasnovski wrote:

Irina Shtogrina wrote:
Я теж декілька років не могла прив'язати карту ПБ, користувалась рахунком. А вчора дуже просто прив'язала "не для ігрових цілей". Можливо вони щось змінили. Спробуйте.

Наскільки я можу пригадати, то декілька років тому я теж прив'язував картку з приміткою "не для ігрових цілей", але вивести гроші на цю картку неможливо. Ви самі вже пробували виведення на Вашу знов прив'язану картку ПБ?
Річ у тому, що я вже не можу змінити статус своєї зареєстрованої у Скріл (для ігрових цілей) картки, але після заявки на виведення грошей на цю картку Скріл вимагає ще одну верифікацію (шляхом знімання 2 євро). Ось тут і відбувається блокування з боку ПБ.



Мені вдалося пройти 2 верифікації. Спробувала вивести маленку суму, через 7 днів подивимось.


 
Vitali Chasnovski
Vitali Chasnovski  Identity Verified
Ukraine
Local time: 07:16
German to Russian
+ ...
вiдданiсть Приватбанку Jan 30, 2016

mk_lab wrote:
Бєня просто зобов'язаний вам премiю виписати за таку героїчну вiдданiсть

Та, ні, Ви помиляєтеся.
Я вже давно і щасливо "одружений" з Укрсибом, а ПБ - це так, розважання час від часу, радше з цікавості. Ось, вірно - це не відданість, а цікавість.


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 07:16
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Це також варто премїi Jan 30, 2016

Vitali Chasnovski wrote:
Ось, вірно - це не відданість, а цікавість.



 
Vitali Chasnovski
Vitali Chasnovski  Identity Verified
Ukraine
Local time: 07:16
German to Russian
+ ...
Це також варто премїi Jan 30, 2016

mk_lab wrote:
Це також варто премїi

Цілком з Вами згоден: про відданість та премії – це дуже цікаво та "смачно", але пропоную не відхилятися від теми обговорення й чекати на результати від Ірини.


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 07:16
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Не ображайтесь Jan 30, 2016

Але ця тема з "Приват vs Skrill" вже давно де тiльки не обговорювалась, але знов вона "вилазить"
Vitali Chasnovski wrote:
пропоную не відхилятися від теми обговорення й чекати на результати від Ірини.

i була темою обговорення саме тут.

Якщо картка Ірини "прокатить" з "неiгровими цiлями" (та хоча б i "з iгровими"), я перший стану Приватоприхильником. Але маю великi сумнiви. Навiть парi готовий укласти

[Edited at 2016-01-30 14:47 GMT]


 
Vyacheslav Fedortsov
Vyacheslav Fedortsov
Germany
Local time: 06:16
German to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
Payoneer Feb 1, 2016

Коллеги, поделитесь опытом по системе Payoneer. Не хочется открывать новую тему... У кого есть опыт получения евро на карту Payoneer? Карты в USD и EUR уже прибыли, а что дальше, не понятно((( попробовал с заказчиками на эту тему переговорить, не хотят. мол, нужен БИК и ИБАН, чтобы оплачивать внутри ЕС. и БИК, и ИБАН в аккаунте есть. но что-то не совсем понятна работа системы...
заранее спасибо!


 
Vyacheslav Fedortsov
Vyacheslav Fedortsov
Germany
Local time: 06:16
German to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
еще одно "фе" в сторону Укрсиббанка Feb 2, 2016

Коллеги, не снимайте валюту через банкоматы этого недобанка!!! курс обмена в банкомате на 1-1,5 грн. меньше от указанного на сайте. мало того, что курс в банке заниженный, так еще и в банкомате наказачили... короче, одни убытки((( единственный способ - снятие валюты в кассе. а где её взять в кассе?! сколько раз нужно прийти в банк, чтобы получить свои деньги?!!! напрягает, блин!!!



[Редактировалось 2016-02-02 13:58 GMT]


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 07:16
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Краще б вiдкрили нову тему, Feb 2, 2016

Vyacheslav Fedortsov wrote:
Не хочется открывать новую тему...

бо тема "замулиться" i знов новачки будуть задавати тi ж самi питання по 50 разiв

Нiчого з замовниками не обговорюйте (тим бiльше, з кимось ще, щоб не нарватись на перевiрку). Навiть нiчого замовникам про Payoneer не кажiть.
попробовал с заказчиками на эту тему переговорить, не хотят. мол, нужен БИК и ИБАН, чтобы оплачивать внутри ЕС. и БИК, и ИБАН в аккаунте есть. но что-то не совсем понятна работа системы...

Просто ставте в Iнвойсi банкiвскi реквiзити, якi Payoneer надав вам на сторiнках US Payment Service, чи EUR Payment Service. Це вашi "вiртуальнi" банкiвськi рахунки, якi працюють як звичайнi. Доступ до грошей - через картки

[Edited at 2016-02-02 16:04 GMT]


 
Iryna Shtohrina
Iryna Shtohrina
Ukraine
Local time: 07:16
Member (2009)
English to Russian
+ ...
Картка "прокатила" Feb 4, 2016

mk_lab wrote:

Але ця тема з "Приват vs Skrill" вже давно де тiльки не обговорювалась, але знов вона "вилазить"
Vitali Chasnovski wrote:
пропоную не відхилятися від теми обговорення й чекати на результати від Ірини.

i була темою обговорення саме тут.

Якщо картка Ірини "прокатить" з "неiгровими цiлями" (та хоча б i "з iгровими"), я перший стану Приватоприхильником. Але маю великi сумнiви. Навiть парi готовий укласти

[Edited at 2016-01-30 14:47 GMT]


Гроші прийшли.


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 07:16
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Слава Богу Feb 4, 2016

От виходить що й Приват пАкращується
Irina Shtogrina wrote:
Картка "прокатила"
Гроші прийшли.

А могли б парi укласти - ще б i премiя була
mk_lab wrote:
Якщо картка Ірини "прокатить" з "неiгровими цiлями" (та хоча б i "з iгровими"), я перший стану Приватоприхильником. Але маю великi сумнiви. Навiть парi готовий укласти


 
Vitali Chasnovski
Vitali Chasnovski  Identity Verified
Ukraine
Local time: 07:16
German to Russian
+ ...
Дякую, Ірино Feb 4, 2016

Irina Shtogrina wrote:

Гроші прийшли.

Дякую, Ірино, за гарну новину. Оце дійно варте повідомлення, без усілякого "замуляння" теми. Тепер ПБ можна розглядати як запасний варіант. Виходить, що Скріл змінив свої умови.

[Редактировалось 2016-02-04 16:16 GMT]


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Вывод Skrill в Украину без дополнительных комиссий







Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »