Pages in topic:   < [1 2 3] >
moneybookers, paypal sistemos
Thread poster: Anastasija Artiomova
Marius Reika
Marius Reika  Identity Verified
Local time: 18:43
English to Lithuanian
„PayPal“ mokesčiai Dec 18, 2007

Truputis info

Prieš dirbant su klientu, kuris nori sumokėti per PP, verta pasiteirauti, kokiu būdu jis tai žada daryti. Pasirodo, jei pervedimas į PP sąskaitą atliekamas kortele (debetine, kreditine ar kt.), imamas 3,4% + € 0,35 EUR mokestis. Jei gaunama suma didelė, susidaro gražaus pinigo. („Moneybookers“, kiek teko patirti, šitaip neskriaudžia). Tokiu atveju, manau, verta šį mokestuką įtraukti į klientui išrašomą sąskaitą (aišku, iš anksto su juo pasi
... See more
Truputis info

Prieš dirbant su klientu, kuris nori sumokėti per PP, verta pasiteirauti, kokiu būdu jis tai žada daryti. Pasirodo, jei pervedimas į PP sąskaitą atliekamas kortele (debetine, kreditine ar kt.), imamas 3,4% + € 0,35 EUR mokestis. Jei gaunama suma didelė, susidaro gražaus pinigo. („Moneybookers“, kiek teko patirti, šitaip neskriaudžia). Tokiu atveju, manau, verta šį mokestuką įtraukti į klientui išrašomą sąskaitą (aišku, iš anksto su juo pasitarus).

https://www.paypal.com/us/cgi-bin/webscr?cmd=_display-fees-outside&countries=EU
Collapse


 
Vita Juciuviene
Vita Juciuviene  Identity Verified
Lithuania
Local time: 11:13
English to Lithuanian
+ ...
baisiai nusivyliau Paypal Dec 19, 2007

o ar kas nors pastebėjote kokiu kursu keičiami pinigai? Kažkodėl į Visa classic kortelę jie pingus perveda litais (man eurus keitė 1:3,36, o dolerius 1: 2,26 (ar 2,29 nepamenu). Tiesa, dar per vieną dieną negalima pervesti daugiau nei 500 EUR. Kažkoks košmaras Jeigu suma didelė - tai ir nuostolis gaunasi pakankamai solidus.

 
Mindaugas Vasinauskas
Mindaugas Vasinauskas  Identity Verified
Lithuania
Local time: 10:13
Member (2003)
English to Lithuanian
+ ...
Atsargiai Dec 28, 2007

Niekada nelaikykite didesnių sumų šiuose "bankuose". Prieš savaitę kažkas išsiėmė tikrai nemažą sumą iš mano moneybookers sąskaitos ir moneybookers pareiškė, kad jokių kompensacijų jie neteikia.

[Edited at 2007-12-28 18:27]


 
MariusV
MariusV  Identity Verified
Lithuania
Local time: 11:13
English to Lithuanian
+ ...
Moneybookers gal ir mažiau skriaudžia, bet... Dec 30, 2007

Marius Reika wrote:

Truputis info

Prieš dirbant su klientu, kuris nori sumokėti per PP, verta pasiteirauti, kokiu būdu jis tai žada daryti. Pasirodo, jei pervedimas į PP sąskaitą atliekamas kortele (debetine, kreditine ar kt.), imamas 3,4% + € 0,35 EUR mokestis. Jei gaunama suma didelė, susidaro gražaus pinigo. („Moneybookers“, kiek teko patirti, šitaip neskriaudžia). Tokiu atveju, manau, verta šį mokestuką įtraukti į klientui išrašomą sąskaitą (aišku, iš anksto su juo pasitarus).

https://www.paypal.com/us/cgi-bin/webscr?cmd=_display-fees-outside&countries=EU


Jei klientas pervedinėja į Lietuvą iš užsienio (mano atveju iš JAV) per MB ir jo pervedamus pinigėlius nuskaito nuo jo "credit card" (t.y. siuntėjo MB "akauntas" susietas ne su jo banko sąskaita, o su kreditine kortele), būna problemų, nes "anam gale" kažkokių dar "verifikacijų" (dėl kreditinės kortelės) reikia - tai ir užtrunka, ir papildomai kainuoja siuntėjui. O MB "Customer Support" tai indėniškos kantrybės - siuntėjas net 5 kartus iš JAV į jų būstinę Londone skambino, kad elementarų dalyką išsiaiškintų ir pagaliau galėtų pervesti pinigus (pasirodo, kad yra kažkoks mistinis "daily limit", kurį nusistatė MB jei pervedinėjama iš kreditinės ir apie kurį nieko neskelbia). Mano patarimas - jei klientas norės pervedinėti per MB (nors daugelis žino tik visur populiarų PayPal, o apie MB egzistavimą dažniausiai nežino nieko), geriau tegul susieja savo MB "akauntą" su banko sąskaita (ne su kreditine kortele). Bet vėl problema - tada siuntėjui reikės "uploadint" pinigus į savo MB "akauntą", o tai gali iki 3 dienų užtrukti.

+ Mindaugas gerai pastebėjo - atsargiai su MB, nes vienam "nelietuviškam" kolegai dingo virš 50 EUR nuo MB sąskaitos, o MB "Customer Support" kantriai tyli šiuo klausimu jau du mėnesius ir kiek įmanoma dažniau keiskite passwordus. Tam žmogui buvo atėjęs kažkoks keistas emailas, kuriame prašė nurodyti MB "rekvizitus", o po to tie pinigėliai iš MB dingo (gerai, kad tik 50 EUR buvo). Bet MB net nesiteikia reaguoti.







[Edited at 2007-12-30 19:55]


 
Marius Reika
Marius Reika  Identity Verified
Local time: 18:43
English to Lithuanian
„Fišingas“ Dec 30, 2007

MariusV wrote:
Tam žmogui buvo atėjęs kažkoks keistas emailas, kuriame prašė nurodyti MB "rekvizitus", o po to tie pinigėliai iš MB dingo (gerai, kad tik 50 EUR buvo). Bet MB net nesiteikia reaguoti.


Prieš kelis mėnesius gavau panašų laiškutį: „Greetings from moneybookers.com! We would like to inform you that you have received a payment from...“ (plačiau – http://www.proz.com/topic/65888
). Atrodė įtikinamai, tuo labiau, kad vienas klientas buvo skolingas panašią sumą (sutapimas?). Suvedžiau savo duomenis į apgavikų puslapį, kuris beveik visiškai atitiko MB svetainės pradinį psl. (trūko tik „s“ po http ir pats svetainės adresas buvo „keistokas“ – visa tai pastebėjau vėliau). Tai padarius buvo vėl įkeltas pradinis MB puslapis (nors vartotojas turėtų būti perkeliamas į savo MB sąskaitos puslapį) ir tapo aišku, kad kažkas „fishy“ dedasi. Gerai, kad gūglėj netrūksta informacijos apie tokį sukčiavimo būdą – spėjau per kelias minutes pasikeisti slaptažodžius.

Šiaip MB, kiek teko patirti, niekad neprašo priimti apmokėjimo („accept payment“) – pinigai iškart pervedami į MB sąskaitą (naudojantis „PayPal“ sistema, kuria nedaug teko naudotis, apmokėjimą priimti („accept“) yra būtina, jei neklystu).

M.

http://www.proz.com/topic/61818 ir t. t.


 
Ugne Vitkute (X)
Ugne Vitkute (X)  Identity Verified
Lithuania
Local time: 11:13
English to Lithuanian
+ ...
Dėkui Jan 2, 2008

Ačiū visiems už naudingus perspėjimus. PayPal žiauriai plėšia už visus pervedimus, konvertavimus ir pan. MB bet kuriuo atveju geriau... Vienas mano klientas sugebėjo per valandą pasidaryt MB account ir pervest man pinigus. Su PayPal tai truktų kur kas ilgiau (kelias dienas).

 
Ugne Vitkute (X)
Ugne Vitkute (X)  Identity Verified
Lithuania
Local time: 11:13
English to Lithuanian
+ ...
Naujienos PayPal fronte Mar 4, 2008

Jei naudojate PayPal sistemą gauti apmokėjimams iš užsienio, tai turiu jus nuliūdint, jog bent jau norintys persivesti sumas iš PP į savo Hansa kreditinės kortelės sąskaitą, to padaryti negalėsite. Mat Hansa sugalvojo naują būda pasipinigauti. Dabar pavedimai pagal kortelės numerį iš PayPal ir kitur tapo neįmanomi (jų slengu - nekorektiški). Pinigus galima pervest tik pagal sąskaitos nr, nurodant SWIFT ir kt. duomenis ir, be abejo, sumokant Hansai mokestį už tai. Kaip žin... See more
Jei naudojate PayPal sistemą gauti apmokėjimams iš užsienio, tai turiu jus nuliūdint, jog bent jau norintys persivesti sumas iš PP į savo Hansa kreditinės kortelės sąskaitą, to padaryti negalėsite. Mat Hansa sugalvojo naują būda pasipinigauti. Dabar pavedimai pagal kortelės numerį iš PayPal ir kitur tapo neįmanomi (jų slengu - nekorektiški). Pinigus galima pervest tik pagal sąskaitos nr, nurodant SWIFT ir kt. duomenis ir, be abejo, sumokant Hansai mokestį už tai. Kaip žinia, PP tokios galimybės nenumato, įmanoma iš ten persivesti pinigus tik pagal kortelės nr. Taigi esu įstrigus PP. Bandžiau pervest pinigus, iki Hansos jie neatėjo (Hansa teigia, kad atėjo, bet jie grąžino PP), bet ir į PP negrįžo (jau 16 dienų). O ir ką man su jais daryt, jei neketinu nieko pirkt iš interneto...Collapse


 
Marius Reika
Marius Reika  Identity Verified
Local time: 18:43
English to Lithuanian
PP Mar 4, 2008

Ugne Vitkute wrote:
Taigi esu įstrigus PP. Bandžiau pervest pinigus, iki Hansos jie neatėjo (Hansa teigia, kad atėjo, bet jie grąžino PP), bet ir į PP negrįžo (jau 16 dienų). O ir ką man su jais daryt, jei neketinu nieko pirkt iš interneto...


Pabandyk pasinaudoti kitų bankų paslaugomis (pvz., SEB ar kitų, kurie išduoda specialiai internetui skirtas VISA korteles). Naudojuosi SEB „Visa Virtuon“ – kol kas tokių problemų nebuvo.

M.


 
Mindaugas Vasinauskas
Mindaugas Vasinauskas  Identity Verified
Lithuania
Local time: 10:13
Member (2003)
English to Lithuanian
+ ...
akurat Mar 4, 2008

Ugne Vitkute wrote:

Taigi esu įstrigus PP. Bandžiau pervest pinigus, iki Hansos jie neatėjo (Hansa teigia, kad atėjo, bet jie grąžino PP), bet ir į PP negrįžo (jau 16 dienų). O ir ką man su jais daryt, jei neketinu nieko pirkt iš interneto...



Matyt būsime likimo draugai. Aš kaip tik prieš 12 dienų išsiunčiau pinigus į specialiai tam tikslui išsiimta Hansa VISA kortelę (nes turėjau tik Mastercardus), tai dar neatėjo nei į kortelę, nei sugrįžo atgal. Į banką dar nesikreipiau, bet dabar viskas aišku..


 
Ugne Vitkute (X)
Ugne Vitkute (X)  Identity Verified
Lithuania
Local time: 11:13
English to Lithuanian
+ ...
Sumauta situacija Mar 4, 2008

Mindaugas Vasinauskas wrote:

Matyt būsime likimo draugai. Aš kaip tik prieš 12 dienų išsiunčiau pinigus į specialiai tam tikslui išsiimta Hansa VISA kortelę (nes turėjau tik Mastercardus), tai dar neatėjo nei į kortelę, nei sugrįžo atgal. Į banką dar nesikreipiau, bet dabar viskas aišku..


Tai neabejotinai ta pati problema. Aš net į banką šiandien užsukau pasiteirauti kas per problemos. Tai pakalbėjau kaip su savim, nes ta 'kasininkė' net neturėjo jokio supratimo, kas tas PayPal. Sakė pirmąkart tokį čiudą girdi. Tai sakiau, kodėl gruodį man tokie pavedimai iš ten ėjo (priverčiau atidaryt mano sąskaitą ir įsitikint), o dabar neina??? Tai vebleno kažką apie tai, kad jau prieš 4 metus visi žinojo, jog pavedimams būtinas 12 skaičių sąsk. nr., o ne kortelės nr. Tai sakau puiku, kad žinojo, o kodėl visgi iki šiol viskas ir su kortelės nr. veikė? Šito negalėjo paaiškinti.

Mindaugai, kai sugalvosite, kaip šią problemą apeiti, informuokite ir mane. Dabar įtariu visai nemažą mokestį PP nuplėš už pinigų grąžinimą.


 
Ugne Vitkute (X)
Ugne Vitkute (X)  Identity Verified
Lithuania
Local time: 11:13
English to Lithuanian
+ ...
Kaip tai įmanoma? Mar 4, 2008

Marius Reika wrote:
Pabandyk pasinaudoti kitų bankų paslaugomis (pvz., SEB ar kitų, kurie išduoda specialiai internetui skirtas VISA korteles). Naudojuosi SEB „Visa Virtuon“ – kol kas tokių problemų nebuvo.
M.


Norėčiau pasiteirauti, ar ir kaip darėte withdrawal iš PayPal į lietuvišką Visa Virtuon? Nelabai suprantu, kaip tai gali būti įmanoma, jei PP iš Lietuvos pripažįsta tik kreditines korteles. Kita vertus, jei tai, sakykim, įmanoma, kokius savo Virtuon parametrus nurodėte PP sistemoje? Jei tai Virtuon kortelės nr., tai bus ta pati istorija, kaip su Hansa Visa. Nes VB, kaip supratau iš pokalbio su Hansa, tuo pačiu metu uždraudė pavedimus pagal kortelių nr. O nurodyt sąskaitos nr. PP sistemoje nėra galimybės.


 
Marius Reika
Marius Reika  Identity Verified
Local time: 18:43
English to Lithuanian
Virtualiosios kortelės Mar 4, 2008

Ugne Vitkute wrote:
Norėčiau pasiteirauti, ar ir kaip darėte withdrawal iš PayPal į lietuvišką Visa Virtuon? Nelabai suprantu, kaip tai gali būti įmanoma, jei PP iš Lietuvos pripažįsta tik kreditines korteles. Kita vertus, jei tai, sakykim, įmanoma, kokius savo Virtuon parametrus nurodėte PP sistemoje? Jei tai Virtuon kortelės nr., tai bus ta pati istorija, kaip su Hansa Visa. Nes VB, kaip supratau iš pokalbio su Hansa, tuo pačiu metu uždraudė pavedimus pagal kortelių nr. O nurodyt sąskaitos nr. PP sistemoje nėra galimybės.


Virtualiosios kortelės specialiai skirtos tam, kad nereikėtų jokių kreditinių (http://www.reg.3soft.info/bankai.html). Visur, kur rašoma, kad galima atsiskaityt tik kreditinėmis (VISA, MasterCard ar kt.), galima naudotis ir virtualiąja kortele. Ne vieną kartą išbandžiau – veikia be priekaištų.

Dėl pervedimo – pervesdamas pasirinkau kortelės Nr. (kito varianto kaip ir nėra).

Jei ir SEB panaikino pervedimus pagal kortelės Nr., galima bandyt kitus bankus (jeigu jie burkuos tą patį, teks PP pamiršt, kas skamba visai neblogai, turint omeny jų plėšikišką politiką).

M.


 
Ugne Vitkute (X)
Ugne Vitkute (X)  Identity Verified
Lithuania
Local time: 11:13
English to Lithuanian
+ ...
Renkamės tada Virtuon Mar 4, 2008

Marius Reika wrote:
Jei ir SEB panaikino pervedimus pagal kortelės Nr., galima bandyt kitus bankus (jeigu jie burkuos tą patį, teks PP pamiršt, kas skamba visai neblogai, turint omeny jų plėšikišką politiką).
M.


Parašiau į SEB užklausimą. Jei tikrai jie šito DAR nepanaikino, tai greit imsiu Virtuon tada Vienam pažįstamui dar vasario 20 d. pavedimas iš PayPal į Virtuon sėkmingai atėjo. Apskritai, esu labai nepatenkinta PP, jų mokesčiais, nesiteikumu atsakyti per 2 d., nelankstumu, lėtumu ir bukagalvišku užsispyrimu.


 
Mindaugas Vasinauskas
Mindaugas Vasinauskas  Identity Verified
Lithuania
Local time: 10:13
Member (2003)
English to Lithuanian
+ ...
lemme know Mar 4, 2008

Praneškite, kai sužinosite, kaip ten su tuo SEB'u. Virtuonas būtų neblogai, bent jau nebrangus.

 
Vita Juciuviene
Vita Juciuviene  Identity Verified
Lithuania
Local time: 11:13
English to Lithuanian
+ ...
likimo draugai Mar 4, 2008

žiūriu daugiau likimo draugų atsirado. Na pirmiausia reikia, kad tie pinigai kaip nors atgal sugrįžtų į PayPal. Bet mane labiausiai biesina šiame procese tai, kad bankų darbuotojai apie jokius Paypal ir Moneybookers nė girdėt negirdėję.

 
Pages in topic:   < [1 2 3] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Kristina Radziulyte[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

moneybookers, paypal sistemos






CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »