Vom Thema belegte Seiten:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53] >
Новий податковий кодекс України
Initiator des Themas: Elena Kapustina
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:54
Mitglied (2008)
Englisch > Russisch
+ ...
мелкий гешефт на закате Sep 25, 2010

Sergei Vasin wrote: Борьба с мелкими лавочниками хороша для богатых ресурсами стран, а наша страна только за счет таких лавочников и держится. Ну кто из разработчиков этого кодекса держал в уме загнать жалкую кучку переводчиков-фрилансеров на "ферму", когда они не знают даже, кто мы такие? Да и где эта ферма, когда производство и высокие технологии в стране отсутствуют?

Все смешали в кучу. Сейчас упорядочим.
1) В богатых странах малый бизнес процветает.
2) Наша страна держится не на лавочниках, а на кредитах.
3) Мелких лавочников не любят при тоталитарном строе, а мы опять к нему идем. (Вы не смотрите на словотворчество вокруг корня "демо-".)
4) Они не знаю, кто мы такие, по собственной необразованности. Не проФФесорское это дело...

Marina Aleyeva wrote:
Marina Aleyeva wrote: На жаль, нема на кого міняти.
А что, это не так?

Так. Почему вы обиделись? Вы правы.
Marina Aleyeva wrote: против идиотского деления на ВЭД - не ВЭД и таких ставок.

Конечно. В цивилизованных странах деятельность — она и в Африке деятельность. И никто не спрашивает, откуда приходят деньги на счет. Рады, что он6и вообще приходят и что с них капает налог. А наши кишечнополостные сами препятствуют пополнению бюджета, запрещая получать деньги.


 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:54
Englisch > Russisch
+ ...
Кстати! Sep 25, 2010

Читал тут недавно сайт русскоязычных из Коста-Рики... Так вот, в Коста-Рике любые приходящие из-за рубежа деньги (ВЭД!) не обкладываются никакими налогами и сборами. Понятно, для чего сделано? А в нашей стране закупки зарубежом превышают продажу туда, баланс не сводится, и при ... See more
Читал тут недавно сайт русскоязычных из Коста-Рики... Так вот, в Коста-Рике любые приходящие из-за рубежа деньги (ВЭД!) не обкладываются никакими налогами и сборами. Понятно, для чего сделано? А в нашей стране закупки зарубежом превышают продажу туда, баланс не сводится, и при этом они еще и запрещают деятельность тем, кто этот баланс в меру своих сил (и при этом не требуя сырья и не загрязняя окр. среду) помогает выравнивать!
Sergei Leshchinsky wrote:
И никто не спрашивает, откуда приходят деньги на счет. Рады, что он6и вообще приходят и что с них капает налог. А наши кишечнополостные сами препятствуют пополнению бюджета, запрещая получать деньги.

Кстати, есть и неплохие новости от чтения ЖЖ Бродского - он обещал способствовать разрешению открывать счета в зарубежных банках без разрешения НБУ. Подсказывает что делать?
Collapse


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:54
Mitglied (2004)
Englisch > Russisch
+ ...
Потрібно відкрити рахунок, Sep 26, 2010

andress wrote:
Кстати, есть и неплохие новости от чтения ЖЖ Бродского - он обещал способствовать разрешению открывать счета в зарубежных банках без разрешения НБУ. Подсказывает что делать?

щоб не було проблем - звертайтеся до Міши... Оце дійсно на нього схоже. Прямо і відверто

[Edited at 2010-09-26 10:34 GMT]


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:54
Mitglied (2004)
Englisch > Russisch
+ ...
Мабуть-таки, загалки нам ніяк не уникнути... Sep 26, 2010

Мене в цій системі лякає не підвищення виплат (на це я згоден), а "радість" більшого спілкування з податківцями та іншою чиновнічою братією - із усією цією дурною системою звітності, чергами, із нервно-агресивними інспекторами(шами) та їх загадково-волоокими начальниками. Одне слово, знов будемо радянськими льдьми, вічно та й неоплатно зобов'язаними своїй державі

[Edited at 2010-09-26 11:31 GMT]


 
Marina Aleyeva
Marina Aleyeva  Identity Verified
Israel
Local time: 13:54
Mitglied (2006)
Englisch > Russisch
+ ...
Спробуємо уявити наслідки Sep 26, 2010

mk_lab wrote:
2. можна об'єднатися вдвох-втрьох. Тоді вже не буде здаватися таким вже й страшним цей податок у 1000 (чи 1500) грн.

Наскільки я розумію, такий варіант передбачає кілька людей на один банківський рахунок.

1. Чи приємно вам буде показувати партнеру (власникові рахунку), скільки й від кого ви отримуєте грошей? Я маю на увазі не лише моральну незручність, а й конкуренцію - розкриття своєї клієнтької бази. Тобто партнери цілком залежатимуть від чесності власника рахунку.

2. Партнери цілком залежать від власника рахунку з точки зору можливості й часу отримання грошей, умов банку (комісій і т. ін.). А якщо банк банкрутує чи припиняє платежі, як це було того року? Всі залишаються без заробленого. А якщо партнери пересварилися (або власник рахунку захворів, чи, вибачте, помер, чи поїхав з країни)? Куди подітися іншим?

3. Партнери цілком залежать від стосунків власника рахунку із податковою та ПФ.

4. На власника рахунку падає подвійний чи потрійний тягар відповіальності - не тільки за свої гроші, а й за чужі.

5. Як пояснити клієнту, що платити треба не на ваш власний рахунок, а на чужий? Що подумає при цьому клієнт? Що ви таємно аутсорсили роботу. Чи не перебіжить він до когось іншого? А навіть якщо не перебіжить, як ви виглядатимете в очах клієнта з усіма тими поясненнями про особливості наших податків?


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 13:54
Mitglied (2004)
Englisch > Ukrainisch
+ ...
... Sep 26, 2010

Sergei Vasin wrote:
Roman Bulkiewicz wrote:
А хто не піде на ферму, сидітиме тихесенько в тіньку і труситиметься, щоб не смикнули за налигач.

Остаются ведь еще родные бюро переводов по 2-3 цента за слово и с единым налогом в 600 грн.


Ну, то це і є ферма, тільки з іншого боку.

Alexander Onishko wrote:
В смысле? Где они остаются? Об чём вы, коллега? Вроде же для вида деятельности "перевод" вообще единого налога не будет?


В останньому варіанті відмовилися від виключного переліку дозволених видів діяльності. Серед заборонених перекладу нема.

Maxim Shestachenko wrote:
"Родные" тоже под вопросом

Стаття 8. Витрати, що не враховуються при визначенні оподатковуваного прибутку.

8.1.12) витрати понесені у зв’язку із придбанням товарів (робіт, послуг) та інших матеріальних і нематеріальних активів у фізичної осіби-підприємця, що сплачує єдиний податок (крім витрат, понесених у зв’язку із придбанням робіт, послуг у фізичної особи – платника єдиного податку, яка здійснює діяльність у сфері інформатизації);

Я правильно понимаю, что сотрудничество с ФЛП-единоналожником теряет смысл?


Еге ж. ЄП вперто витісняють на побутове обслуговування населення.


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 13:54
Mitglied (2004)
Englisch > Ukrainisch
+ ...
Добре вам! Sep 26, 2010

mk_lab wrote:
Мене в цій системі лякає не підвищення виплат (на це я згоден),


= "Та я і так не знав, куди дівати половину своїх заробітків!"



 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:54
Mitglied (2004)
Englisch > Russisch
+ ...
Ну, звичайно Sep 26, 2010

Marina Aleyeva wrote:
mk_lab wrote:
2. можна об'єднатися вдвох-втрьох. Тоді вже не буде здаватися таким вже й страшним цей податок у 1000 (чи 1500) грн.

Наскільки я розумію, такий варіант передбачає кілька людей на один банківський рахунок.

...такий варіант передбачає повну довіру партнерів. Зареєстрований один, а отримують не цей рахунок кілька людей.
Думаю, не відкрию страшну таємницю, що зараз так скрізь і робиться.

Але мені більше до вподоби "загалка". Дійсно, ніяких "подвійних стандартів". Отримуємо гроші - сплачуємо податки, спимо спокійно. Почитаємо, що там буде написано, тай оберемо оптимальну тактику дій.
Загарбники жаданих надприбутків від нас - "бариг" (за висловом М.Ю.Бродського) не отримають - це точно!

PS: Сюди доречний анекдот:
"Уряд вирішив зменшити розрив між бідними та багатими. Для цього гроші будуть відбирати у багатих та віддавати дуже багатим" ;(


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:54
Mitglied (2008)
Englisch > Russisch
+ ...
отражение в осеннем озере и цапля Sep 26, 2010

Marina Aleyeva wrote:
1. Чи приємно вам буде показувати партнеру

Если он переводит с зулусского или пулар-фульфульде, то мы не конкуренты.
2. Партнери цілком залежать від власника рахунку

Если человек приличный, то делает доверенность. Еще можно установить лимит снятия.
А якщо партнери пересварилися (або власник рахунку захворів, чи, вибачте, помер, чи поїхав з країни)? Куди подітися іншим?

Всегда лучше дружить с хорошими мальчиками/девочками...
3. Партнери цілком залежать від стосунків власника рахунку із податковою та ПФ.

Всегда лучше дружить с хорошими мальчиками/девочками...
4. На власника рахунку падає подвійний чи потрійний тягар відповіальності - не тільки за свої гроші, а й за чужі.

Это делится. Как и расходы на бюхгальтэра.
5. Як пояснити клієнту, що платити треба не на ваш власний рахунок, а на чужий?

Почему, собственно, чужой? Создается "коммандитное товарищество" или "партнерство". Каждый сам за себя.. ну и... как вы уже помните... Всегда лучше дружить с хорошими мальчиками/девочками...
Що подумає при цьому клієнт? Що ви таємно аутсорсили роботу. Чи не перебіжить він до когось іншого? А навіть якщо не перебіжить, як ви виглядатимете в очах клієнта з усіма тими поясненнями про особливості наших податків?

Если я буду думать, что думает тот, кто думает о том, что думаем мой сосед в окне напротив....
mk_lab wrote:
Але мені більше до вподоби "загалка". Дійсно, ніяких "подвійних стандартів". Отримуємо гроші - сплачуємо податки, спимо спокійно.

Только живот бурчит по ночам...
Почитаємо, що там буде написано, тай оберемо оптимальну тактику дій.

Именно это я и говорю уже месяца три. Дайте стихии улечься. Потом будем думать. В шторм не меняют паруса. (А то уже некоторые рубят мачты.)
О так.

[Редактировалось 2010-09-26 19:20 GMT]


 
Marina Aleyeva
Marina Aleyeva  Identity Verified
Israel
Local time: 13:54
Mitglied (2006)
Englisch > Russisch
+ ...
Угу Sep 26, 2010

Sergei Leshchinsky wrote:
Если он переводит с зулусского или пулар-фульфульде, то мы не конкуренты.

И вас не смущает, что кто-то еще, кроме вас, будет в курсе ваших доходов?
Если человек приличный, то делает доверенность. Еще можно установить лимит снятия.

А есть возможность полностью распоряжаться банковским счетом по доверенности? И даже если есть, идти на риск и делать доверенность на постороннего? Если же вы имеете в виду получение по чеку по доверенности, то чек выписывает хозяин счета. То есть - партнер вынужден идти к нему на поклон, и во всех других вопросах тоже.
Всегда лучше дружить с хорошими мальчиками/девочками...

Ясное дело, лучше быть богатым и здоровым.
Это делится. Как и расходы на бюхгальтэра.

Я о моральной нагрузке.
Почему, собственно, чужой? Создается "коммандитное товарищество" или "партнерство". Каждый сам за себя..

Я не в курсе, какие налоги платят коммандитные товарищества и партнерства и как там распределяются права и ответственность, но это юр. лица. Мы говорим о едином и целесообразности ставки 1000-1500 (и, соответственно, подписывания петиций).
Если я буду думать, что думает тот, кто думает о том, что думаем мой сосед в окне напротив....

На практике у клиента почему-то оказывается другое мнение.

В общем, вы меня не убедили.

[Edited at 2010-09-26 21:31 GMT]


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:54
Mitglied (2004)
Englisch > Russisch
+ ...
А як жеж без довіри?! Sep 27, 2010

Marina Aleyeva wrote:
И вас не смущает, что кто-то еще, кроме вас, будет в курсе ваших доходов?

Якщо робити спільний бізнес, то тут без неї аж ніяк...
Знання ваших/наших доходів, не дуже "страшна" проблема. Ще ж буде багато суперечливих питань щодо розподілу єдиного податку, пенсійки.
А також затримки зі сплатою від замовників. Коли вони кажуть, що сплатили, а на рахунку грошиків нєтуті. Проблеми за банками, із сплатою банківських послуг, та багато іншого.
Якщо люди не мають взаємної довіри, то й не варто об'єднуватись.

Між іншим, при такому об'єднанні легше долається "правило 3-6-12", бо фактичних "роздрібних" замовників буде більше.

[Edited at 2010-09-27 09:12 GMT]


 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:54
Englisch > Russisch
+ ...
Вимальовується тоді... Sep 27, 2010

... отака схема:
mk_lab wrote:
Якщо люди не мають взаємної довіри, то й не варто об'єднуватись.

Між іншим, при такому об'єднанні легше долається "правило 3-6-12", бо фактичних "роздрібних" замовників буде більше.

Шукаємо знайомих ай-тішників (не проблема), у яких за рік сума доходу меньша за 300 000 грн. Приєднуємося до них (партнер може записати собі до 72-го КВЕДу ще й наш КВЕД, бо сплата йде за більшою ставкою), заразом закривши свій ФОП і працюємо тоді, допомагаючи йому у сплаті податків і ЄСВ. І не треба писати якихось там петицій, все і так добре. Чому ні?


 
ingeniero
ingeniero  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:54
Englisch > Russisch
+ ...
Думаю... Sep 27, 2010

andress wrote:
Шукаємо знайомих ай-тішників (не проблема), у яких за рік сума доходу меньша за 300 000 грн. Приєднуємося до них (партнер може записати собі до 72-го КВЕДу ще й наш КВЕД, бо сплата йде за більшою ставкою), заразом закривши свій ФОП і працюємо тоді, допомагаючи йому у сплаті податків і ЄСВ. І не треба писати якихось там петицій, все і так добре. Чому ні?


...з 72-им КВЕД ай-тішник не буде пiдпадати пiд єдиний податок.


 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:54
Englisch > Russisch
+ ...
Чому? Sep 27, 2010

ingeniero wrote:
...з 72-им КВЕД ай-тішник не буде пiдпадати пiд єдиний податок.

Саме тільки їм і надали право вести ВЕД і бути на ЄП. До речі, обіцяли тільки їм також зняти правило 50% 1-2-3...


 
Roman Paslavskyy
Roman Paslavskyy  Identity Verified
Ukraine
Local time: 13:54
Englisch > Ukrainisch
+ ...
Виходьмо з реалій сьогодення Sep 27, 2010

andress wrote:
І не треба писати якихось там петицій, все і так добре. Чому ні?


Ви зараз розглядаєте варіант "життя після смерті". Це буде потім. Варіанти можна буде продумати різні. А що робити зараз? У "цьому житті"?


 
Vom Thema belegte Seiten:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Новий податковий кодекс України







Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »