Pro/Non-Pro KudoZ
Initiator des Themas: zsuzsa369 (X)
zsuzsa369 (X)
zsuzsa369 (X)
Local time: 06:38
Englisch > Ungarisch
+ ...
Apr 10, 2008

Teljesen véletlenül fedeztem fel, hogy ha legalább 3 Pro szavazatot kap egy Non-Pro KudoZ kérdés akkor automatikusan átminősül Pro szintűre. (Javítsatok ki ha ez nem így van!) Gondolom ez fordítva is működik, bár erre még nem láttam példát. Néha az történik, hogy a kérdező - önhibáján kívül - nincsen tisztában a kérdések minősítésével. Ilyenkor a kérdés alatt található Vote-Pro gombra kattintva a harmadikként beérkező szavazat autómatikusan felülí... See more
Teljesen véletlenül fedeztem fel, hogy ha legalább 3 Pro szavazatot kap egy Non-Pro KudoZ kérdés akkor automatikusan átminősül Pro szintűre. (Javítsatok ki ha ez nem így van!) Gondolom ez fordítva is működik, bár erre még nem láttam példát. Néha az történik, hogy a kérdező - önhibáján kívül - nincsen tisztában a kérdések minősítésével. Ilyenkor a kérdés alatt található Vote-Pro gombra kattintva a harmadikként beérkező szavazat autómatikusan felülírja a szintet. Csak azért hívom fel a figyelmet erre, mert nem hiszem, hogy mindenki ismeri ezt a funkciót.Collapse


 
Katalin Horváth McClure
Katalin Horváth McClure  Identity Verified
Vereinigte Staaten
Local time: 01:38
Mitglied (2002)
Englisch > Ungarisch
+ ...
További infó a PRO ill. nem-PRO beállításról Apr 11, 2008

Zsuzsa Karoly-Smith wrote:
Néha az történik, hogy a kérdező - önhibáján kívül - nincsen tisztában a kérdések minősítésével.


Ne feledd, hogy a nem regisztrált felhasználók által feltett KudoZ-kérdések automatikusan nem-PRO minősítéssel kerülnek a rendszerbe. Még ha esetleg tudná is az illető, hogy az adott kérdés PRO-szintű, nem állíthatja arra a szintet.

Ilyenkor a kérdés alatt található Vote-Pro gombra kattintva a harmadikként beérkező szavazat autómatikusan felülírja a szintet.


Ezen kívül a Moderátorok illetve a KudoZ-editorok akármikor módosíthatják a kérdés szintjét, nem kell feltétlenül 3 szavazatnak összegyűlni.

[Edited at 2008-04-11 21:50]


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderatoren dieses Forums
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Pro/Non-Pro KudoZ






Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »