contribuţie la dicţionar DE-RO, EN-RO
Initiator des Themas: cornelia mincu
cornelia mincu
cornelia mincu  Identity Verified
Rumänien
Local time: 18:28
Deutsch > Rumänisch
+ ...
Sep 18, 2009

Dacă vă creaţi un cont pe www.dict.cc puteţi contribui la realizarea dicţionarelor de germană-română şi engleză-română. La cel de engleză am vazut că încă nu a contribuit nimeni, iar la cel de germană foarte puţini. Eu am folosit până acum dict.cc pentru germană-engleză şi invers, fără să-mi fi creat un cont. Azi mi-am creat şi contul, este extrem de simplu, dar parola am primit-o destul de ... See more
Dacă vă creaţi un cont pe www.dict.cc puteţi contribui la realizarea dicţionarelor de germană-română şi engleză-română. La cel de engleză am vazut că încă nu a contribuit nimeni, iar la cel de germană foarte puţini. Eu am folosit până acum dict.cc pentru germană-engleză şi invers, fără să-mi fi creat un cont. Azi mi-am creat şi contul, este extrem de simplu, dar parola am primit-o destul de greu pe e-mail. Apoi trebuie doar să intraţi în contul creat şi aveţi opţiunea contribute. În dreapta va apărea o listă pentru mai multe limbi. Spor la treaba, pentru cine are timpCollapse


 


Dieses Forum wird von keinem Moderator betreut.
Um Verstöße gegen die ProZ.com-Regeln zu melden oder um Hilfe zu erhalten, wenden Sie sich bitte an unsere ProZ.com-Mitarbeiter »


contribuţie la dicţionar DE-RO, EN-RO






CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »