Přihlášení do datové schránky
Thread poster: Milan Condak
Milan Condak
Milan Condak  Identity Verified
Local time: 02:46
English to Czech
Jan 22, 2023

Podnikám jako právnická osoba a proto mám datovou schránku. Datovou schránku mají také plátci DPH a zaměstnavatelé. Stát zřídí ostatním OSVČ datovou schránku do konce března 2023.

Do datové schránky jsem se přihlašoval pomocí jména a hesla, které platilo 90 dnů a musel jsem jej obnovovat (někde je ukryta možnost zapnout, že se heslo nebude muset obnovovat). Nyní je možno se přihlásit prostřednictvím:

- Mobilní klíč eGovernmentu
... See more
Podnikám jako právnická osoba a proto mám datovou schránku. Datovou schránku mají také plátci DPH a zaměstnavatelé. Stát zřídí ostatním OSVČ datovou schránku do konce března 2023.

Do datové schránky jsem se přihlašoval pomocí jména a hesla, které platilo 90 dnů a musel jsem jej obnovovat (někde je ukryta možnost zapnout, že se heslo nebude muset obnovovat). Nyní je možno se přihlásit prostřednictvím:

- Mobilní klíč eGovernmentu
- eObčanka
- NIA ID (dříve "jméno, heslo, SMS")
- IIG - International ID Gateway
- I.CA Identita a kartou Starcos
- MojeID
- Identita občana: Bankovní identita

Využil jsem možnost Bankovní identita, protože moje banka službu poskytuje a byla uvedena v tomto seznamu:
- Air Bank
- Česká spořitelna
- ČSOB (není u ní info)
- Fio banka
- Komerční banka
- MONETA Money Bank
- Raiffesenbank
- UniCredit Bank - testovací provoz

Mám tak o jedno přístupové heslo méně.
Více informací: https://info.mojedatovaschranka.cz/info/cs/

Milan
Collapse


 
Milan Condak
Milan Condak  Identity Verified
Local time: 02:46
English to Czech
TOPIC STARTER
Článek Hospodářské komory Feb 25, 2023

Odkaz na článek z října 2022

https://www.komora.cz/datove-schranky-revolucni-komunikacni-nastroj/

Milan


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Přihlášení do datové schránky






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »